Animocheck meeting midden/oost-NL

quattrootje

Hoort erbij
4 mrt 2025
25
47
13
Als kersvers lid ben ik toch wel benieuwd naar de overige leden en, natuurlijk/voornamelijk, hun auto's.

Geen idee hoe normaal gesproken het organiseren van meetings hier gaat dus ik gooi 'm er maar gewoon even in:
Is er animo om 'binnenkort' (april/mei) een soort meet&greet te houden op een wat oostelijk of midden gelegen gebied?

Een locatie waar ik eerder meetings heb bijgewoond is bijv. The Gallery in Brummen. Als autoliefhebber kan je daar je hart ophalen.
Ik wil er best eens een belletje aan wagen.

Ik hoorde ook iemand vliegveld Twente noemen. Die locatie ken ik zelf niet maar er zal genoeg parkeerplek zijn
:cool:

Nog andere ideeën? Mag ook meer naar het midden van het land zijn.
 
  • Leuk
Waarderingen: D43m0n en robtp09
Leuk idee (y)
Op Vliegveld Twente is niet zoveel te zien, behalve vliegtuigen die je van een afstand mag bekijken (als je geluk hebt).
Ik zou eerder dan voor the Gallery gaan.
 
Laatst bewerkt:
  • Leuk
Waarderingen: quattrootje
Ik zeg straf plan!
Wil ook wel aansluiten met mijn IS300 Sportcross of met mijn ISF facelift.
Ik hoor wel wat jullie voorkeur heeft met welke auto ik dan kom aanrijden 🫣
 
  • Leuk
Waarderingen: quattrootje
Klinkt als genoeg animo, leuk! :D

Volgende stap wordt een poll met wat data.
Als die geprikt is en ik weet met hoeveel auto's we komen dan pleeg ik een belletje naar The Gallery of ze bijv. een deel van het achterterrein voor ons kunnen reserveren (doen ze vaker bij meetings maar niet als er bijv. maar 5 auto's komen).
 
  • Leuk
Waarderingen: Primi en Paulus ISF