collega gespot

  • Onderwerp starter Onderwerp starter tuut
  • Startdatum Startdatum
  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

vanmorgen ingehaald (!!) door een ws IS-300. Goeiemorgen collega!!
Gisterenmiddag op de terugweg naar huis (Enschede) ook op de A35 ingehaald, maar die zag ik niet aankomen, dus niet de foon paraat. Zag er trouwens prachtig uit.
 

Bijlagen

  • IMG_6138.JPG
    IMG_6138.JPG
    992,7 KB · Weergaven: 54
  • Leuk
Waarderingen: Dirk_S en quattrootje
Vanmiddag een NX (denk ik, ik kan die types niet uit elkaar houden šŸ™„) rond een uur of twee op randweg Valkenswaard Zuid.
 
Mijn collega heeft in Meppel een Lexus collega gespot, iemand van het forum hier?
 

Bijlagen

  • IMG-20250701-WA0000.jpg
    IMG-20250701-WA0000.jpg
    443,8 KB · Weergaven: 41
  • Leuk
Waarderingen: levensnevel
Vanmiddag in Hengelo over de Kroeskarperstraat rijdend zag ik in een ooghoek zo’n grote L op de achterklep van een geparkeerde wagen. Lexus natuurlijk maar verder ben ik niet gekomen want de geleende T-Roc wilde naar huis. Ik hoop straks weer mijn nu al geliefde RX op te kunnen halen bij Hanterink
 
  • Leuk
Waarderingen: Bobusa
Ik werd gisteren op de A1 in oostelijke richting ingehaald door een mooie Lexus. Ik was nog niet wakker genoeg om het tijdig door te hebben, dus type moet ik je schuldig blijven. Als het iemand van hier was: alsnog hoi šŸ˜€

Vandaag op de terugweg een omweg vanwege een boom op de weg en slalommen om gevallen takken. Geen enkele andere Lexus gezien behalve de vaste geparkeerde die ik altijd zie staan.
 

Bijlagen

  • 20250702_172447.jpg
    20250702_172447.jpg
    1,4 MB · Weergaven: 23
Het was erg onstuimig in het oosten gisteren brrr...

En ik heb vandaag een primeur! Een collega Lexus rijder gespot in Leek; een CT200h die er erg goed uitzag en een werkelijk waar schitterende blauwe kleur lak had. Een beetje knalblauw of hoe zeg ik dat.. de felle blauwe kleur die je bijvoorbeeld ook op Ford ST's ziet. Stond hem erg goed. (Nog) geen forumbezoeker volgens mij.