exit LS430 , exit lexus....

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

wilcom2005

Heel actief
12 jul 2009
521
192
43
allemaal bedankt voor de gezelligheid..mijn LS was na 3 dagen verkocht...en de volgende bolide is een grasgroen metallic daihatsu cuore...maar dan wel een 1 liter nagano uitvoering...:-)
ik ga me afmelden van het forum ...dat ie weg moest doet pijn maar hij is bij een echte liefhebber van 77 terecht gekomen dat verzacht de pijn.
gr wilcom2005 ( wilco mosterd )
 
oeps ben eigenlijk te snel met afscheid nemen ...ik heb nog een nieuwe set velgen in de aanbieding , TSW Legend 18" maar daar open ik wel een nieuwe topic voor.
 
Snel verkocht zeg :cry:
ik had voor mijn nicht ook zo'n Daihatsu Cuore Nagano gekocht, zit zelfs airco e.d. op en is altijd nog beter als lopen,
77 jaar de nieuwe eigenaar, dan is de kans dat die binnen een paar jaar weer op de markt komt groot,
Misschien is het tij dan gekeerd :smirk:
 
  • Leuk
Waarderingen: wilcom2005
Oepf, van een LS naar een cuore, dat doet pijn...
Wel fijn dat je de LS zo snel verkocht hebt kunnen krijgen.
 
  • Leuk
Waarderingen: wilcom2005