Lawaai Airco

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

japeape

Actief
31 dec 2010
372
0
0
Hallo heren,

Zoals jullie waarschijnlijk niet ontgaan is was het gisteren en eergisteren tropisch warm!

In die hitte begon ik plots een fan-achtig blazend geluid vanonder de motorkap te horen als ik stilstond (stoplicht / file) en de Airco aan stond. Zet ik de Airco uit dan is het lawaai ook meteen weg.

Komt iemand dit bekend voor?
 
Hmm, mooie boel en enigszins beschamend ook want in de stad keken mensen zelfs om naar waar dat geluid vandaan kwam. Wel goed om te horen dat er niets kapot is ofzo.
 
Vaak zit er ook een dubbele fan in :)

Ach ja, dat wil zeggen dat je airco het tenminste doet, en achter die bumper kan die fan alleen aan de onderkant wat lucht zuigen, dus het is normaal dat die wat meer lucht eist :)

Dit is bij meerdere autos zo, maar bij lexus draait die fan misschien wat harder, zodat je het beter merkt.
 
HAhaha klopt :) in japan is het ook vaak 38 graden met een hoger vochtigheidsgraad, dus met nederland zouden ze geen moeite hebben.