Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.
Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Niet alleen jouw GS hoor. . In tegenstelling tot v??l andere (vrijwel alle) modellen van Lexus, heeft de GS als enige van die 'halve maantjes'. Op ebay staat het vaak goed omschreven: een hele riedel aan Lexus-modellen wordt dan opgesomt, behalve de GS. En terecht, want op een GS passen ze no way.
Een enkeling vermeld wel de GS in de opsomming, maar da's dan niet terecht.
Je hebt ook alleen de losse projectortjes die je zelf in de onderkant van een portierbekleding moet boren. Mja, ik hou er niet van om dat te doen, maar het zou een oplossing voor de GS kunnen vormen. De originele portierverlichting blijft dan intact.