Nieuw!

Hans250

Nieuw hier
22 apr 2015
17
0
0
Hallo allemaal,
Sinds een paar maanden be​n ik de trotse bezitter van een IS 250 ! Ben tot nu toe erg blij met deze auto. De Lexus heeft wel wat TLC nodig. Hij heeft inmiddels een beurtje en een goede poetsbeurt gehad. Van de week een nieuwe uitlaat monteren en 18 inch velgen.
Over de velgen heb ik gelijk een vraag. Er zitten wat lichte lakbeschadigingen aan de velgen , met name in het midden rond de centercaps. Voordat de lak gaat afbladderen wil ik dit bijwerken.
Ik heb alleen nog nergens kunnen vinden welk kleurnummer deze lak heeft. Het zijn de originele Lexus velgen die in 17 en 18 inch geleverd zijn.
Kan iemand me aan het nummer helpen?

Bij voorbaat dank!
 
Welkom Hans250! Een foto wordt zeer gewaardeerd. Heb niet zo snel een antwoord op je vraag.
 
No Title

Bedankt voor het welkom!
Hierbij ook een foto van mijn IS .
 

Bijlagen

  • photo4266.jpg
    photo4266.jpg
    144,6 KB · Weergaven: 76
Welkom Hans! Nette IS250.

Betreft de velgen, zoek anders even een plaatje op google over welk model het gaat!
 
Welkom Hans. Ik heb precies dezelfde IS met (nog heel even) precies dezelfde velgen. Ga je straks winterbanden op deze velgen leggen? En ben benieuwd naar je 18"exemplaren.
Ik ga komend voorjaar ook naar 18" voor de zomerset. Duurt dus nog even, maar heb de velgen (nog zonder banden) al thuis liggen.
 
De 18inch exemplaren zijn inmiddels geplaatst. Ben er blij mee! Staat en rijdt goed. De 17inch heb ik op MP gezet , winterbanden gebruik ik nooit .
 
No Title

Hierbij 2 foto's . Ondanks dat het exact hetzelfde type velgen zijn , staan de 18inch exemplaren een stuk beter vind ik.
 

Bijlagen

  • photo4355.jpg
    photo4355.jpg
    119,6 KB · Weergaven: 76
  • photo4356.jpg
    photo4356.jpg
    133,2 KB · Weergaven: 72
Looking good!
Welke bandenmaten? 225/40 en 255/40 neem ik aan?​
 
Inderdaad 225/40 en 255/40.
Vind het inderdaad ook precies goed zo!

Bedankt voor de complimenten allemaal!