Ja, dat is niet tof..
Als je op site van Navteq kijkt (kaarten en verkeer), is Hoogebroek weer wel te vinden en keurig naast Lutjebroek..
http://www.navteq.com/
Je zou kunnen stellen dat sommige updates door Navteq niet bijster snel verwerkt worden, conform ook diverse geluiden binnen GPS NAV forums.
Als je verdiept in diverse autofabrikanten met ge?ntegreerde Navteq systemen, loop je veelal tegen dezelfde problematiek aan. Met name de verwerking van specifieke updates kan soms wel 2-3 jaar vertraging oplopen. Wellicht scheelt het ook nog op welk continent je een bepaalde kaartleverancier inzet. Navteq was destijds beter gedetailleerd qua US markt en Teleatlas Europees gezien. Daar is inmiddels wel e.e.a. in veranderd.
Als je een kaart aanschaft, bijvoorbeeld 2011/12, is deze hoogstwaarschijnlijk
minimaal al een half jaar of meer oud. Tel daarbij op (of af) de genoemde verwerking van bepaalde updates of ontbrekende locaties...
Misschien is e.e.a. volgend jaar opgelost, maar dit lijkt toch wel een nadeel van ge?ntegreerde systemen die slechts jaarlijks 'ververst' kunnen worden. Daar lijkt Teleatlas beter in te scoren.