Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Qua vergelijking zit de NX in hetzelfde segment als de Q5 en de X3 om er een paar te noemen . De RX zit weer in hetzelfde segment als de Q7 en de X5.
Zowel de NX als de RX zijn natuurlijk beide heel fijne auto's als je het mij vraagt.
Huge? Dat is relatief. Er zijn kleinere auto's maar de RX is in feite als middenklasser. En eerlijk is eerlijk, ik ervaar het als ruim maar als je echt wat spullen mee moet nemen merk je al snel dat die ook weer niet overdreven groot is
Het wordt tijd dat parkeergarages en parkeervakken wel groter en ruimer worden. Zo groot zijn Europese autos al niet en dan nog past het allemaal maar net.