Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Recente inhoud door Speedy J
Lexusforum jaarmeeting 2025
Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.
Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik ben begin vorige week naar Italië gereden en vanuit Nederland tot in Oostenrijk een gemiddelde gehaald van ongeveer 1 op 8. Precies het omgekeerde van Henny dus eigenlijk.
Heerlijk mijn eigen tempo kunnen rijden dus een geweldige rit gehad.
Nu in Oostenrijk, maandag naar Beieren tuffen en...
Dinsdag in Duitsland en Oostenrijk geen gebrom gehoord dus ik vermoed dat het uitschakelen van de ventilatie linksachter helpt.
Vandaag in Italië wel een paar keer het gebrom gehoord: ik zal eens kijken of ik die ventilatie dan bij eke rit handmatig moet uitschakelen…
Verder een enkele Lexus...
Vandaag maar even de oude dame klaargemaakt voor een reisje naar Oostenrijk en Italië. Morgen lekker door Duitsland, veel zin in. En in Italië wat mooie toertjes maken rondom het Gardameer.
Ik ga de grenzen niet opzoeken (dat durf ik niet) maar ik hoop ook op een "mes door de boter"-ritje :)
Super bedankt voor de uitgebreide beschrijving en de foto’s @Higgie en @Bobusa!!!
Ik moest vanavond helaas uit eten dus heb het niet kunnen bekijken maar dit ga ik morgen doen!
Ik had al wel uitgevogeld dat ik via het scherm voorin de ventilator achter laag kan zetten maar zo te zien kan ik...
Ik heb al een hele poos een brommend geluid dat van onder de achterbank vandaan komt.
Het geluid begint op warme dagen (dus in de winter in het geheel niet) tijdens een langere rit en ik vermoed dat dit een ventilator is voor koeling van de achter passagiers.
Wanneer ik op het dashboard de knop...
In mijn vorige LS heb ik een defecte stuurbekrachtigingspomp gehad en deze laten reviseren door Rini Ruitenschild in Zeewolde, een echte topspecialist in reparatie/revisie stuurhuizen, pompen en dat hele stuk.
Even kijken: https://www.revisie-stuurkolom.nl/c-2236481/contact/
Ik zou zeggen bel...
Zie je in Amerika dan ook veel problemen met de hybride accu die stuk gaat rond 100k miles? Ik dacht dat dit geen zwak punt was, of geldt dat dan meer voor ons klimaat?
Hmm dat wist ik dus niet nee...
Ik weet nog dat mijn LS400 voor de snelheidsmeter, toerenteller en zo kleine TL-buisjes had. Ik heb me er altijd druk over gemaakt of ze niet stuk zouden gaan, mega duur feestje. Is uiteindelijk nooit gebeurd gelukkig.
Dat is het ook een beetje, overal zorgen...