Bandenspaningsmeter

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

Hjalmar

Actief
15 okt 2010
167
0
0
Ik zat net een soort 'tutorial' te kijken qua instellingen op de Lexus site de "how to" pagina.
Ik zag dat de Amerikaanse Lexus een bandenspaningsmeter heeft, hebben de EU versies deze ook of mag dat weer niet?
 
Nee de Europese versie heeft deze bandenspanningsindicator niet. Is nog geen europese verplichting maar zit er aan te komen. Maar terecht goed gezien dat de VS versie die wel heeft. :rulez:
 
Jammer dat ze dat hier weer eens niet hebben... Volgens mij maakt het qua productie niets uit, jammer dat ze dat standaard niet hebben.
 
Nou ik ben er ergens wel blij mee, op mijn'"oude"GS zat het wel en het zijn draken die dingen als je er een storing aan hebt. :D
 
De kracht van het niet kapot gaan is om het gewoon weg te laten,...................want wat er niet op zit kan ook niet kapot. :P