collega gespot

  • Onderwerp starter Onderwerp starter tuut
  • Startdatum Startdatum
  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

Ik had een goede spotweek.
Alleen heb ik de grootste moeite om in een flits een RX en een NX uit elkaar te houden 🫣

Vrijdag een mooie bruine NX (?) op de oude IJsselbrug in Zutphen.

Vandaag in Deventer op de Rielerweg een geparkeerde witte CT200h en, oude liefde roest niet, daarachter een Toyota Corolla 1.3 GL uit 1985.
Vervolgens op de N348 bij Epse nog een rode NX (?)

Dat is exclusief de 3 Lexus hier in de buurt die ik regelmatig zie staan omdat ze er hun vaste plekje hebben.

Ik was incognito, eerst op 2 wielen en daarna in een oude Skoda...
 
  • Leuk
Waarderingen: levensnevel
5 stuks vandaag. Ik reed van Oost Nederland naar west en weer terug.

Op de N345 werd ik begroet door een mede Lexus rijder bij de rotonde nabij Gietelo. Ik was helaas net te laat met terugzwaaien. Iemand van hier?

Zowel heen als terug een NX of RX op de A1 op de andere weghelft. Heen een donkerbruine, terug weet ik niet, alleen mijn zoon zag hem.

Verder nog een Toyota Supra en een Lexus UX in Beinsdorp (bij Hillegom) en een IS op een oprit bij Blaricum.