Even voorstellen

Wesseladam

Nieuw hier
29 dec 2024
3
11
3
Hoi allemaal,

Ik ben Wessel en rij op dit moment met veel plezier een Audi A2. Ik ben destijds gevallen voor het "quirky" uiterlijk en de in mijn ogen bijzondere eigenschappen (alu frame, laag verbruik). Deze trouwe metgezel heeft het de afgelopen 4 jaar erg goed gedaan, maar het begint toch klein te voelen en gammel van tijd tot tijd om snelweg.
Daarom ben ik op zoek naar een nieuwe auto en is mijn oog gevallen op Lexus RX, De belangrijkste voorwaarde is betrouwbaarheid en daarna een luxe/premium gevoel. Mocht een RX toch te groot zijn dan is de NX of CT een optie.

Zodoende ben ik zelf in Dongen langsgeweest bij Anton om een RX te bekijken. Morgen gaat mijn vriendin mee, samen even bekijken hoe het rijdt/voelt.

Als men nog tips heeft voor bij het bekijken van een rx450h uit 2009 hoor ik het graag :).

Bedankt en tot ziens.

Groet, Wessel
 
Welkom op ons onvolprezen forum Wessel.
Lijkt me een goed idee om je Lief mee te nemen naar Dongen, enne laat haar ook een stuk rijden [mits ze een permis de conduire bezit natuurlijk] .
Dan kan je de RX op twee manieren ervaren.
Succes morgen.
 
  • Leuk
Waarderingen: Wesseladam
Beste allen,

Ik ben na enigszin een tijdje dubben overgegaan op de Lexus RX450h executive. Zie foto. Gekocht bij used Lexus. Al met al een goede ervaring. Heb er eentje gekocht met veel kilometers, rijdt nog steeds als een tapijt (luchtvering 😁)

Net een weekendje naar duitsland geweest met vrienden, wat een rust op de snelweg.

Eerste vraagje gelijk.
Heeft iemand nog oude lereng geperforeerde bekleding hoezen liggen voor rechtsachter? Er zit een scheurtje in het leer wat ik wil repareren/wegwerken.
Andere suggesties zijn ook van harte welkom.
 

Bijlagen

  • IMG_5805.jpeg
    IMG_5805.jpeg
    4,1 MB · Weergaven: 28
Heeft iemand nog oude lereng geperforeerde bekleding hoezen liggen voor rechtsachter? Er zit een scheurtje in het leer wat ik wil repareren/wegwerken.
Heb je daar een foto van?

Het eerste wat me te binnen schiet zonder het gezien te hebben is laten repareren door een specialist. Ik ken helaas niet zo’n specialist maar zo iemand kan vaak wonderen verrichten zonder dat je je stoel opnieuw moet laten bekleden
 
Welkom!
Qua stoelreparatie, zoek eens op autostoelbekleders. Da's handiger dan een hele hoes vervangen (als zoiets al te vinden is).
 
Welkom op het forum. Weer een tevreden RX rijder erbij, veel plezier met de RX
 
Bedankt voor het welkom heten en de tips.

Zie foto voor indruk.

Ik zal wat autostoelbekleders berichten. Lijkt me ook goedkoper om het te laten repareren!

Groet, Wessel
 

Bijlagen

  • IMG_5602.jpeg
    IMG_5602.jpeg
    2,9 MB · Weergaven: 24
  • Leuk
Waarderingen: Leen