Facelift NX type (AZ20) achterlichten voor NX300h 2016 (AZ10)

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

bfgrely

Nieuw hier
24 jun 2024
2
0
1
Beste forumleden,

Ik heb een set facelift led achterlichten besteld voor de NX300h. De achterlichten missen echter een mistachterlicht, wat de standaard achterlichten wel hebben.

Is het mogelijk om een los mistachterlicht werkend te krijgen op de originele schakelaar incl. werkend dashboard controlelampje? Dit i.v.m. de periodieke autokeuring.

Iemand bekend met een adres die zoiets kan maken?

Ik verneem het graag.

B.v.d.
 

Bijlagen

  • Car-Tail-Lamp-Tail-Light-Modified-LED-Through-Taillamp-Taillight-Turn-Signal-Lamp-Brake-Light-...jpg
    Car-Tail-Lamp-Tail-Light-Modified-LED-Through-Taillamp-Taillight-Turn-Signal-Lamp-Brake-Light-...jpg
    339,2 KB · Weergaven: 97
Volgens mij zitten de mistlampen lager, in de reflectoren die in de bumper zitten:

IMG_2669.jpeg
 
  • Leuk
Waarderingen: Bobusa
Bedankt voor je reactie. Bij de EU NX300h zit deze op de plaats van een van de achteruitrij lichten.
 

Bijlagen

  • IMG_20240625_223051.jpg
    IMG_20240625_223051.jpg
    5,5 MB · Weergaven: 109
Zag op Ebay dat er reflectoren met licht verkocht worden voor inbouw in bumper zoals Dirk-S aangaf. Vermoed dat dan een draad doortrekken volstraat.