JAPFEST ZANDVOORT 5 mei 2019

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

Lextase

Actief
7 apr 2015
118
40
28
Ik ben van plan 5 mei naar Japfest in Zandvoort te gaan. Ik zie dat "Lexurious" daar aanwezig zal zijn. Kan ik met mijn IS200 daarbij gaan staan? Zijn daar nog kosten aan verbonden (?8,- parkeerticket? ?8,- showautoticket?). Waar vind ik Lexurious?
 
Voor zover ik weet heeft Lexurious helaas geen plek meer.
MrDaniel weet er het fijne van.

Als je wilt komen heb je op zijn minst een entreeticket nodig.
 
Uiteraard is een entreeticket nodig...

MrDaniel, klopt het dat er geen plek meer beschikbaar is op de standplaats van Lexurious? (Ik heb je ook een bericht gestuurd)
 
Hi Lextase Ik moet helaas mededelen dat op de lexurious stand geen plek meer is. Wij hebben op dit moment al 39 auto's waar we eigenlijk met 35 kunnen staan. Wel ben je natuurlijk welkom bij onze stand. Mocht je in Assen erbij willen zijn moet je dit wel op tijd aangeven. Vaak zitten wij binnen 1 a 2 weken al helemaal vol door de grote toename van onze club.
 
  • Leuk
Waarderingen: ErwinJDM en Arbitrator