Lexus ISF gezocht!!

Ja heren het is rond!!! Ik heb hem :)
 

Bijlagen

  • IMG_4262.jpeg
    IMG_4262.jpeg
    935,7 KB · Weergaven: 47
😳😳😳 je ging hem toch niet meteen nat maken !!!

😁

Fantastisch 😃, prachtige bak zo in de donkere tinten 😍.
Heel veel plezier en geluk met je aankoop 🍀.

Dus morgen ben je om 11 in Druten ? 😁
 
  • Haha
Waarderingen: Raymond Schrave
Mooie doorlooptijd van het oplossen van dit “probleem”.
11-oktober probleem gedropt, 31–oktober opgelost 😃🎊🎉😁
 
Klopt inderdaad en is geen origineel Nederlandse, is geimporteerd uit Italie. Ach vanzelf komt de juiste te koop! Maar ze zijn schaars aan het worden.
Dat "Nederlandse auto" neem ik met een korreltje zout, er wordt zoveel afgesleept met auto's. Niet alleen jong gebruikt maar ook de nieuwe auto's worden door dealers en andere bedrijven vaak ook uit het buitenland gehaald en is het ineens ook een nederlandse auto, voordat deze op kenteken is gezet en alles op nederlands is ingesteld.
Dat is op zich helemaal geen probleem want de auto is nieuw. Na ja, nieuw... er hebben vanuit de fabriek al zoveel mensen in gezeten en deze verplaatst, daar hebben de meeste mensen geen weet van, dus als je hem gekocht heb ben je de zoveelste, maar dan wel degene die hem betaald heeft.
Neemt niet weg dat Lexus ook gewoon een buitenlandse wagen is want deze wordt immers in Japan gemaakt.