Nieuw hier

  • Onderwerp starter Onderwerp starter pbp
  • Startdatum Startdatum
  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

P

pbp

Guest
Sinds oktober de gelukkige eigenaar van een Lexus CT200h uit 2013. We rijden hem met veel plezier en de CVT is geweldig rijden.
Hij is wel wat minder luxe dan mijn Kia Ceed was, maar ik vind de aandrijving echt mooi. Het verbruik ook. Als ik een beetje mijn best doe is 1:21 best te doen.
Verder heeft deze auto niet de Lexus navigatie, maar de TomTom navigatie. Eerst dacht ik dat het een nadeel was, maar ik moet zeggen dat het best goed bevalt. Het abonnement valt mee en de navigatie werkt betrouwbaar.

Klik op de afbeelding voor een grotere versie Naam: MicrosoftTeams-image.png Bekeken: 0 Grootte: 682,2 KB ID: 174147

image_7908.png
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Welkom! Ik deel geheel jouw mening! Pracht auto en wat rijd ie fijn. :-) Ik heb de versie helemaal zonder navigate/TomTom. Laatste keer via Red Carpet een nieuwe CT200h meegekregen, met scherm. Ik mistte er niet veel aan. Heb dan liever mijn stoel verwarming en keyless entry. Wat deze auto niet had. :-)
 
  • Leuk
Waarderingen: dealmaker_nl