Nieuwe Lexus-rijder

Welkom!
Je hebt niet toevallig een mooie foto van je nieuwe aanwinst? Zijn we namelijk dol op :cool:

Leuk en goed dat smaken verschillen, ik hou namelijk best wel van zwarte velgen. Op een lichte auto, dat wel. Zodoende heeft mijn witte IS mooie zwarte 17 wielen (en staat ie momenteel nog op 16" matgrijze wintervelgen).

Ik heb mijn originele zilveren 17" velgen van een IS300h in principe over (hint).
Ik heb bij nader inzien 18" velgen.
V: 225/40R18 92Y
A: 255/40R18 99Y

Ik wil ze oppompen tot 2,6 bar voor en 2,8 bar achter. Is dat een goed idee?

Mijn velgen zijn niet mooi gespoten en er begint zelfs roest te komen onder de lak. Ik wil ze laten poedercoaten.

Ik heb wel interesse in jouw 17'' velgen. Zitten er banden op momenteel?
 
Waarom is de levertijd zo lang? Op 1 april (geen grap) heb ik een nieuwe LBX gekocht, Elegant met Tech pakket, Sonic Copper buitenkant en Ammonite Sand interieur. Deze Lexus wordt eind juli begin augustus geleverd. Dus de foto's volgen nog.:)
 
  • Leuk
Waarderingen: Bobusa
Waarom is de levertijd zo lang? Op 1 april (geen grap) heb ik een nieuwe LBX gekocht, Elegant met Tech pakket, Sonic Copper buitenkant en Ammonite Sand interieur. Deze Lexus wordt eind juli begin augustus geleverd. Dus de foto's volgen nog.:)
Wat ik weet is dat dit past bij bredere trends: de LBX is een nieuw model, sterk in trek, en productiecapaciteit wordt nog opgeschaald.

Ik heb zelf in februari een RZ besteld, een upgrade dus nieuw model en de leverijd is 14 juli. 5 maanden is best lang! Die van jou zit op 4 maanden, ook tandenknarsend lang 😬
 
  • Leuk
Waarderingen: Farah
De LBX wordt aan de andere kant van de wereld gebouwd. En ik begrijp dat de voorraad LBX niet zo heel groot is, er worden er simpel weg minder van verkocht dan bijvoorbeeld Toyota's. Daarbij is de keuze aan uitvoeringen en pakketten ook groter. Men laat echt niet een groot schip voor enkel mijn auto die hele reis maken. Daarbij komt dat een boot van Japan naar Rotterdam tussen de 6 en 8 weken onderweg is. Dus die vraag over de lengte van de levertijd was eigenlijk een flauwekulletje.:)
 
  • Leuk
Waarderingen: Bobusa