Rauwe snerp uitlaat

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

ThinlaneT

Heel actief
21 sep 2010
668
80
28
Ik merk dat bij het accelereren tussen +-2300 en 2800 toeren de 6 pitter een flinke rauwe snerp geeft. Kort na de aankoop van de IS merkte ik dit op en lijkt het nu steeds prominenter aanwezig te zijn. Vooral bij een koude motor.
Misschien doordat ik mijn aandacht er op richt, verbeeld ik het te veel. Hebben de andere IS gebruikers hier ook z.g. 'last' van? Hoor dit er bij, of is het verstandig binnekort de auto eens op de brug te zetten?
 
Ik heb dit weekend een poging gedaan een opname te maken, maar de rauwe snerp was nauwelijks meer te horen. Vorige week mocht ik de IS voor een wat langer stuk uitlaten waarbij ik hem met warme motor wat langer door de toeren haalde. Allicht is de boel een beetje 'schoon geblazen'.