Welterusten SC, we halen je in het voorjaar met de zonneschijn wel weer onder je hoes vandaan, en met je wielen op de grond.

Elan

Hoort erbij
16 dec 2023
58
61
18
IMG_5180.jpeg
 

Bijlagen

  • IMG_5181.jpeg
    IMG_5181.jpeg
    2,8 MB · Weergaven: 35
Is het niet schadelijk voor de ophanging als je de wielen laat hangen ipv op de grond zetten?
Dat weet ik niet. Ik heb iig altijd een platte kant ik de banden als ie in het voorjaar weer buiten komt. Niet extreem, je ziet het niet, maar voelt het. Is na een paar km wel weg
 
Dat is idd de reden dat ie omhoog staat. Die platte kanten gaan er wel deels uit, maar nooit echt helemaal. Dat kun je erg goed zien op de balanceermachine.
Voor de ophanging kan het zeker geen kwaad. Alles is nu spanningsloos. Zelfs de druk is van de veren af. Het enige wat ik nu hoef te doen is zo eens in de maand de accu even bijladen. Er hangt een kabel nu vanaf de accu tot onder de auto. Hoeft de hoes er niet af en de kap niet open. Een druppellader heb ik slechte ervaringen mee, dus laad ik hem met een hele lichte lader zo eens bij.
Tevens met volle tank weggezet ivm condensvorming. Tank altijd 98 en nu ook, alleen beetje Millers VSPE toegevoegd. Geen verrassingen in het voorjaar hoor..
 
  • Leuk
Waarderingen: Lexy