Project GS450h F-sport

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Hube
  • Startdatum Startdatum

Hube

Oprichter Lexusforum
2 mei 2008
7.266
69
0
Goed, welicht geen super project, maar wel voor mij een primeur. De eerste keer dat ik een projecttopic aanmaak :)

De auto kennen jullie wel uit het "Even voorstellen" forum. Voor wie het niet weet, hier volgt een foto:
hube-2.jpg

De eerste modificatie is al uitgevoerd. Dat zijn de redouts op de achterlichten. Dit is een goedkope modificatie met een groot effect (in mijn ogen) waarbij de achterlichten uniform rood worden.

De tweede modificatie welke gaat gebeuren is dat de GS350 (Amerikaans) uitlaat modificatie uitgevoerd zal worden.

Ook zal een verlaging(kje) plaats moeten vinden. Omdat ik de instellingen van het onderstel in de Sport + mode niet wil verliezen zijn het dus alleen veren waarmee de auto verlaagd wordt. Dit zal zo'n 1 inch zijn. Waarschijnlijk zullen de RSR veren gebruikt moeten worden.

Tot slot ben ik nog op zoek naar een zomerset. Mijn keuze zweeft nu nog tussen de Vossen CV-7 en de VF series in glanzende antraciete afwerking. Hoewel niet dezelfde kleur (de auto), moet het er dan zo uit komen te zien:

Ik hou jullie verder op de hoogte.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Edit: April 2015 - Dit zijn een paar foto's van het resultaat:
1c336_1200.jpg
1c338_1200.jpg
1c339_1200.jpg
 
Laatst bewerkt:
Erg mooie wagen! En de cv7 wielen vind ik er erg fraai onder staan.
 
Prachtig :thumbsup: , zo iets zou ik ook wel onder mijn toekomstige RX willen :p
 
erg mooi die uitlaten , heel netjes opgenomen in de body-style

en succes met je projectpagina :)
 
Wow echt een super bak, met die uitlaten en wielen is hij echt af. Ik vind persoonlijk de cv7 erg mooi op de wagen staan
 
6 Jaar, damn Hube.. Maar blijft het bij; verlagen, (CV7) velgen :p, redouts, en ik neem aan de bumper en de eindstukken recht maken?? Of ben je meer van plan? :grin:
 
Ik had het al gezegd, hebbuh! :D Doet u mij maar de CV7. Toont wat rustiger en dikker vind ik. Ook makkelijker schoon te houden.
 
Uitlaat modificatie zal pas na de meeting gebeuren. 1 juli. :(

Het schuurtje laten we maar even h?? :)
 
Ja gefeliciteerd Hube. Hoeplijk gaf je vrouw je deze morgen het schuurtje cadeau:xp
 
Bedankt Jongens :)

Net de foto binnen gehad van Lexus Amsterdam. Diffuser is aangekomen. Nu wachten tot 1 juli..........

foto.JPG

De diffuser moet nog in de exacte kleur gespoten worden van de auto.
 
Mooie dramatische dag, geweldig voor enige foto's:


27.JPG

28.JPG


30.JPG



33.JPG

34.JPG

35.JPG







43.JPG

44.JPG

47.JPG

49.JPG



Of met een andere filter:

45.JPG


48.JPG
 
Laatst bewerkt:
Hele mooie wagen! Vind de koplampen met die led lampen in de vorm van de L van lexus ook een erg mooi detail!