Anders dan anders

  • Lexusforum jaarmeeting 2025

    Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
    Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.

    Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.

De huidige grijze heeft zijn orinele velgen nog. De gehele auto is ook echt 100% origineel (en een echte NL-geleverde) overigens. Maar ik vind de velgen van de rode best mooi. Geeft net iets meer body aan de auto. Maar niet origineel Lexus en dat stoort mij aan de ene kant ook best wel een beetje... Dilemma, spagaat, tweestrijd, dubio.
Misschien dat ik de grijze nog kan verkopen terwijl ie op blokjes staat? Hou ik beide setjes gewoon lekker zelf. Als er nog eens ergens een setje F-sport (of beter IS-F) velgen opduikt hou ik me aanbevolen. Dat zit er mooi tussenin qua looks. Zoals bijvoorbeeld lang geleden hier op dit forum; https://forum.lexusforum.nl/threads/kleurcode-is-f-velgen.152485/
heb volgens mij hier eens ergens gelezen dat de is-f velgen niet passen ivm de grotere remklauw van de 350
de f sport velgen passen in ieder geval wel. zie foto bij mijn profiel
 
  • Leuk
Waarderingen: 350c-mo
Oh?! IS350 grotere klauwen dan een IS-F ?? šŸ¤” Interesting. 7/09 maar eens op de meeting in Dongen goed mijn oogjes open houden.
 
Gefeliciteerd met de IS350C en een mooie kleurcombinatie
ik heb sinds kort een 250C
Het is mij helaas niet gelukt om een 350C te bemachtigen.
Maar ik kwam wel een erg mooie kleur tegen.
veel plezier van de auto
 
@2Day ik heb jouw intro post gelezen. Ook een prachtige kleuren combinatie. Als je ooit nog eens van je witte interieur af wilt... Wit in een cabrio vind ik echt ultiem mooi. Een weekendje in Emmen voor een interieur swap zie ik wel zitten šŸ˜‰
Voordat ik naar de (nu bijna) vorige is250c ging kijken heb ik ook een C70 t5 overwogen. Nu ik jouw ervaring met de C70 heb gelezen, ben ik blij dat ik bij Lexus ben gebleven.
 
Dank je. Ik heb nog een vraag, ik ben nieuwsgierig wat je totaal extra kwijt was voor het importeren van je Lexus IS350C
 
2200 euro all in. Daarbij moet gezegd dat ik alles heb uitbesteed. Rdw keuring (bij rdw station) en transport vanuit het zuiden van Duitsland. En dus de rest-bpm
 
Nee, inderdaad. Duitsland is nog interessant vanwege een groot aanbod en daarmee vergroten van de diversiteit. Maar voor de prijs hoeft het vaak al niet meer. Het bedrijf dat voor mij de import regelt kijkt ook graag naar Zwitserland in verband met hun goede staat van onderhoud Ʃn vaak wat meer exclusieve voertuigen.