Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.
Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.
suwie zei:voorruiten orginele tint en achterruiten 20% licht doorlatend , ja das ietjes donkerder dan bij jou
Lince zei:Bij mij is het ook afgevijld. Overigens werd mij afgeraden om de voorruit niet te doen. In je voorruit zie je al vaak een weerspiegeling van je dashboard. Door je voorruit te tinten, ga je dat nog erger zien, wat wellicht kan gaan irriteren.
Erick zei:Kijk dat is nog is reclame maken.
Offerte is net verzonden. :rulez:
Erick zei:Als ik me Lexus ga laten tinten dan is het daar. Hoeveel moeten we nog ff kijken maar wil alles 1 kleur zeg maar.
blue-eyes zei:Lince zei:Bij mij is het ook afgevijld. Overigens werd mij afgeraden om de voorruit niet te doen. In je voorruit zie je al vaak een weerspiegeling van je dashboard. Door je voorruit te tinten, ga je dat nog erger zien, wat wellicht kan gaan irriteren.
Lees je zin nog eens. Wordt het nu afgeraden of niet![]()
![]()
![]()