- 18 nov 2017
- 508
- 816
- 93
De laatste jaren heb ik met veel plezier in een GS 450h gereden maar het gebeurde steeds vaker dat ik nét even wat bagageruimte tekort kwam. Ik ben daarom toch maar eens gaan kijken naar een RX 450h President line uit 2016 en dat vond ik toch wel een hele indrukwekkende verschijning. Afgelopen zaterdag heb ik een proefrit gemaakt en toen ik ook nog eens een heel aantrekkelijk inruilvoorstel kreeg voor de GS was de zaak eigenlijk wel bekeken. Vandaag heb ik mijn handtekening gezet en op 6 November kan ik hem gaan ophalen. Ik weet dat plaatjes hier zeer gewaardeerd worden dus bij dezen alvast een voorproefje.


Meer volgt over twee weken.
Jarno


Meer volgt over twee weken.
Jarno



Een LC 500 zal er helaas wel nooit komen en als het toch ooit mocht gebeuren dan zeker niet in deze kleur. Maar hier is dan de échte nieuwe:
Hoewel de motor eigenlijk dezelfde is als in de GS vind ik hem in de RX beter klinken, hij geeft een lekker diepe grom zoals je dat van een V6 zou verwachten. Ook de adaptieve cruise control werkt beter dan in de GS dus die bijna 5 jaar verschil in techniek merk je wel. En dan is er natuurlijk ook nog de ruimte, de overvloed aan ruimte die opeens beschikbaar is... Ik ben dik tevreden met mijn nieuwe auto en meer foto's volgen zo spoedig mogelijk.
Hier is hij dan, in volle glorie:














