Graag willen wij u allen uitnodigen voor de jaarmeeting van 2025 van Lexusforum.
Deze meeting is gratis toegankelijk voor iedereen die Lexus een warm hart toedraagt en ons forum bezoekt.
Meer informatie over de meeting is in dit topic te vinden.
Ja, klopt. het is een aangewezen plek volgens de werkplaats handleiding. Heb een 3 ton krik gebruikt met een mooie en stevig rubber krikpunt, Ø110 wat nagenoeg gelijk is aan de kriklocatie in onderstaande navolgende illustraties.Lekker bezig!
Waar plaats je de krik? Onder het subframe?
Kleine vraag: hoe haal je die speakers in het dashboard eruit? Is dat vanaf de onderkant?Focal deurspeakers gemonteerd, dashboard was al voorzien van Hertz speakers
Een echte liefhebber met leuke en nuttige updates!Niet zozeer vandaag, maar meer de afgelopen maanden.
12.000km heerlijke km's gemaakt
Focal deurspeakers gemonteerd, dashboard was al voorzien van Hertz speakers
portieren voorzien van antidreunfolie
afneembare trekhaak gemonteerd
module voor inklapbare spiegels gemonteerd
Lexus projectielampjes in voorportieren gemonteerd
led-lampjes in speigels gemonteerd
apple carplay geinstalleerd
Lexus en IS300h aanduiding in het zwart gemonteerd
To-do:
onderhoudsbeurt
nieuwe airco condensor laten monteren
lekkage koplampspoeiers oplossen
lichte hagelschade laten herstellen
update navigatiesysteem
genieten
Waar heb je die reservesleutel besteld? Ik heb er ooit een bij AliExpress besteld, maar toen had de verkoper het verkeerde type opgestuurd... Dus kreeg 'm niet ingeleerd met Techstream. Mijne heeft namelijk ook maar 1 sleutel.Vandaag voor de US import IS350C reservesleutel laten bijmaken. Vanwege andere frequentie was dat nog niet zó gemakkelijk, maar het is ze gelukt. Tevens alvast wat lijntjes uitgezet voor OEM Lexus velgen.