Spamhoek!

Tja, herkenbaar …
Ik reed destijds met m’n vaders bijna nieuwe Citroën BX19GTi tegen een houten paal op een krappe parkeerplaats voor station Eindhoven, met een luide krak/knak !!!!
Bumper hing vanaf de front schuin af richting wielkast .
Mijn vader deed daar bij thuiskomst niet moeilijk over en drukte het zijstuk weer in de bevestigingsclips .
Maar dat voelt heel lullig 🙄
 
  • Leuk
Waarderingen: HondaFan
1000028731.jpg

Dit is het ergste eigenlijk. Het is kunststof, de dealer wil er naar kijken of ze het kunnen poleisten. Het is kunststof en niet heel diep, het veel gisteravond veel erger. In het uiterste geval zou het hele paneel vervangen kunnen worden. Maar ik vermoed dat dit honderden euros kost voor een stuk plastic van een paar euro.

Voor de oplettende kijker, de winterbanden zitten er al onder.
 
  • Verdrietig
Waarderingen: Paniekje
Het lijkt om een massief kunststof paneel te gaan zonder laklaag. Het zit onder de deur en beschermt de dorpel. Ik heb nu een afspraak staan volgende week vrijdag als we de UX van mijn vriendin gaan halen.

Steenslag heb ik met een tandenstoker opgevuld en daarna was het ongeveer gelijk opgedroogd. De lak van mijn vorige RX (2016) lijkt in kleur identiek. Maar het kunststof paneel is grijzig en niet zwart.

Ik ben benieuwd wat de dealer zegt. Ik ga naar Lexus Zwolle. De vorige RX had schade vlak na aankoop ook, maar die was gemaakt door een onbekende auto. De dealer in Groningen had het toen met poleisten weer netjes gekregen. Ik hoop dat Zwolle ook zoiets kan. Ik durf niet kunststof te gaan poleisten om dat ik vrees dat je daardoor lelijk vlekken krijgt omdat de textuur af kan wijken door het poleisten.
 
Ja zonde zeg. Hopelijk poets je het er nog een beetje uit. Dat je eroverheen gekeken hebt geeft natuurlijk een rot gevoel. Sterkte zal ik maar zeggen.
 
  • Leuk
Waarderingen: HondaFan
Ja zonde zeg. Hopelijk poets je het er nog een beetje uit. Dat je eroverheen gekeken hebt geeft natuurlijk een rot gevoel. Sterkte zal ik maar zeggen.
Dank je, het zijn hele diepe krassen in mijn ziel haha. Maar ja het is te herstellen en het valt niet meteen op. Volgende week wordt het hopelijk beter.
 
Bij het doorzoeken van fotos kwam ik nog wat leuks tegen. Mijn oude Lexus RX uit 2016 en mijn vaders LC500h.

Daarnaast ook nog kinder arbeid. Mijn 9 jarige zoontje die mijn winterbanden onder de RX zet. Hij had ook de moeren op moment gezet 🥰.

IMG_20251101_100613.jpg


IMG_20181024_152815.jpg
 

Bijlagen

  • IMG_20181103_143026.jpg
    IMG_20181103_143026.jpg
    2 MB · Weergaven: 12