F-Sport of Eibach

japeape

Actief
31 dec 2010
372
0
0
Hallo Mannen,

Ik lees met interresse een aantal posts over verlagingsveren. Van Lexus zie ik dat er een F sport set is maar ik hoor ook het merk Eibach vaak vallen. Beide zijn ongeveer even duur en hebben ongeveer evenveel verlaging, maar zijn de F-sports ook progressief zoals de Eibachs?
 
HAha ik kijk altijd hier:

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

Wil: ga ik zo doen

Arjan:

In de omtrek scheelt het 8mm, maar de radius is dat maar 4mm.

Het verschil is dus hetzelfdes als een nieuwe winterband van 9mm en een versleten band van 5mm profiel.

Blue eyes:

Als het goed is maakt het niks uit want je snelheidsmeter zit in je aandrijflijn en we hebben een RWD :)
 
op de site kun je ook zien hoeveel hij af kan wijken .
geeft ie aan tussen de gegevens zal niet spannend zijn denk ik misschien 4 km/ uur
 
arjan we zullen zien! :)

Mocht jij ook intresse hebben in een 235 band dan kan je de mijne altijd nog proberen :)
 
Hallo Heren,

Het is even stil geweest van mijn kant maar heb gisteren m'n 19" IS-F velgen opgehaald bij Jelmer (zie mijn plaatje).

Ze liggen nu bij de velgenboer voor een kleine reparatie, polijst beurt en Bridgestone banden (standaard maat aangehouden). Dus volgend weekend heb ik hopelijk photo's :-)!
 
Helaas moet ik nog een weekje wachten!

De potenza's waren alleen leverbaar in run flat versie en dat leek me wel erg hard voor 19".
Heb daarom gekozen voor een set nieuwe Michelin Pilot Super Sports :-).

Die zijn er aanstaande woensdag en dan heb ik de velgen vrijdag!
 
Over comfort maak ik me geen illusies Alan :-).

Rijd jij nu eigenlijk op PS3's rond? Zijn die ook echt beter in de regen dan de PS2?
 
ik heb weleens op de ps2 gereden, maar dat was in een andere auto en dus kan je het ook niet zo vergelijken :), maar tot zover doen ze het :rulez:

MAar als ik lees van andere is het wel een groot verschil op nat, de ps3 is stuk beter terwijl op droog gewoon vergelijkbaar is.
 
Aha, nou ben benieuwd wat die super sports doen.

Vanmiddag is het trouwens zover!!

Ga ze zo ophalen, heb gisteren m'n auto gewassen dus ik kan meteen in de zon een paar mooie photo's maken :-).
 
Andere velgen.

God straft echter onmiddellijk als je zoiets typed. Ik stond net bij develgenspecialist.nl, is die tent zonder aankondiging wegens omstandigheden gesloten!

Grrrr....
 
hahaha owjeee tja morgen zijn ze dan waarsschijnlijk ook al dicht, dus een lang weekend voor ze misschein o_O en hele hele lange voor jou dan o_O :( de supersports zijn trouwens wel beter dan ps3 hoor ik :P
 
het is meer richting een track band voor het circuit :P maar voor een goede band die ook nog wat comfort heeft, dan beter de ps3 :D